SAKARYA DEPOLAMA HİZMETİ

Sakarya Depolama Hizmetleri

Sakarya depolama hizmetleri her türlü ofis, ev veya işyerlerinize ait eşyaları güvenle depolayabileceğiniz alanlar ve uygun çözümler sağlamaktadır. Depolanması istenen eşyalar profesyonel bir anlayış içerisinde iç ve dış etkenlere karşı korumalı olarak tasarlanmış son derece emniyetli ve yeterli bölümlerde muhafaza edilmektedir. Saklanmasını istediğiniz eşyalar deneyimli personelimiz ile yerinden alınıp eşyalarınıza uygun şartlarda oluşturulan depolara evden eve nakliyat hizmeti ile ulaştırılabilmektedir. Gerek depo dışarısından gerekse depo içerisinden kaynaklı oluşabilecek riskler düşünülerek her türlü emniyet tedbirinin alındığı depolarda eşyalarınız güvenilir bir şekilde istediğiniz süre kadar depolanmaktadır. Gerek taşınma işlemlerinde gerekse depoya alma ve istifleme işlemlerinde son derece titiz çalışılarak eşyalarınızın istediğiniz şartlarda taşınması ve depolanması sağlanmaktadır. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için her türlü idari tedbir alınarak, sigortalı ve garantili bir hizmet sunulmaktadır.

Nakliye ve Depolamada Profesyonel Hizmet

Sakarya depolama hizmetleri acil taşınma ve depolama ihtiyaçlarında hızlı ve profesyonel işlemler sunarak işlerinizi rahatlatmaktadır. Gerek özenli taşıma gerekse itinalı depolama uygulamaları ile eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önleyerek son derece kaliteli bir nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Hassas taşıma gerektiren eşyalarınız hassas nakliye konusunda son serece tecrübeli kalifiye çalışanlarımız sayesinde yeni konumlarına zarar vermeden taşınmaktadır. Aynı şekilde depolama hizmeti için depolara alınacak malzemeler durumları göz önüne alınarak depodaki alanlarına yerleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Güvenilirlik

Ev veya ofis eşyalarınızın yeni bir konuma taşınma veya depolara taşınma sürecinde profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. Evden eve nakliye hizmetimiz genel olarak aşağıdaki aşamalarda gerçekleşmektedir.

 • -Gerek Sakarya depolama hizmetleri alınsın gerekse evden eve nakliyat hizmeti kullanılsın öncelikle ön keşif yapılmaktadır.
 • -Eşyalarınız yerinde keşfi yapılarak taşınma sürecinde gerekli olacak paketleme malzemeleri, nakliye araç ebadı, asansör kullanma imkânı, yükleme noktası seçimi, marangoz, elektrikçi gibi özel ihtisas gerektiren personel ile taşıyıcı ihtiyacı belirlenmektedir.
 • -Müşterimiz ile mutabık kalınması durumunda ön sözleşme hazırlanarak karşılıklı imzalanmaktadır.
 • -İstenilen zamanda taşınılacak yaşam alanında gerekli tüm personel ve donanım ile beraber hazır olunmaktadır.
 • -Paketleme personeli ile paketlenmesi gereken tüm eşyalar titizlikle uygun malzemeler kullanılarak paketlenmektedir.
 • -Gerekli görülen paketlere belirtici notlar alınarak Sakarya depolama hizmetleri veya evden eve nakliye işleminin düzenli olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 • -Düzenli bir taşıma için tüm hazırlıklar bitirilerek eş zamanlı olarak nakliye aracına yükleme işlemi başlatılmaktadır.
 • -Nakliye aracına yükleme yapılırken taşıma esnasında eşyaların sarsıntıdan zarar görmemesi için gerekli tedbirler alınmaktadır.
 • -Modüler olan mobilyalar deneyimli personelimiz vasıtasıyla demonte edilerek taşınmaktadır.
 • -Avize, beyaz eşya gibi profesyonel elektrikçilerin müdahale etmesi gereken eşyalarınız ekibimizde bulunan elektrikçimiz sayesinde güvenle taşımaya hazırlanmaktadır.
 • -Yükleme bitiminde eşya sahibi ile son bir kez boşalan yaşam alanı gezilerek eşya bırakılmaması sağlanmaktadır.
 • -Yüklenen eşyanın sigorta işlemi yaptırılarak yola çıkılmaktadır.
 • -İstenilen sürede güvenli bir şekilde istenilen yeni konuma eşyalar düzenli ve tertipli olarak ev sahibinin gösterdiği yerlere tekrar konumlandırılarak kurulmaktadır.

Korunaklı Depolar

Sakarya depolama hizmetleri ve istifleme konusunda tüm detaylar değerlendirilerek hazırlanmış depolarımızda eşyalarınız bir düzen ve tertip içerisinde depolanmaktadır. Geniş ve havadar depolarımız sayesinde eşyalarınız uzun süreler sağlıklı bir şekilde saklanabilmektedir. Yangın, su basması, rutubet gibi risk konuları göz önüne alınarak her türlü tedbirin alındığı depolarımız 7/24 kesintisiz olarak kontrol edilmektedir. Çoklu güvenlik sistemi ile donatılmış depolarımız deneyimli personel tarafından son derece hassas bir şekilde korunmaktadır.

Teknolojik sensörler ile donatılması sağlanan depoların her türlü iç ve dış riske karşı gerekli tedbirlerin alınması amaçlanmaktadır. İçinde yoğun eşya olan depoların arka kısımlarında oluşması muhtemel rutubet, haşere veya diğer etmenlere karşı gerekli tedbirler bu sayede alınabilmektedir. Her türlü böcek veya haşereye karşı ihtiyaç duyulan tüm ilaçlama ve korunma sistemleri ile donatılmış depolarımız sayesinde eşyalarınız hijyen ve tam korumalı şekilde uzun süreler depolanabilmektedir. Profesyonel bir istif anlayışı sayesinde eşyalarınız herhangi bir deformeye uğramadan düzenli ve tertipli bir şekilde saklanabilmektedir. Depolarımızda, eşyalarınız tozlanma veya istenmeyen koku gibi dış faktörlerden korunması içinde gerekli tedbirlerin alınması sağlanmaktadır.

Uygun Fiyat

Sakarya depolama hizmetleri olarak uygun ve rekabetçi bir fiyat politikası uygulayan firmamızın evden eve nakliyat ve depolama hizmeti fiyatları bir kısım faktörlere göre değişmektedir. Evden eve nakliye fiyatları ev eşyasının miktarı, taşıma yapılacak yeni bölgenin mesafesi ve taşıma yapılacak kat yüksekliğine göre belirlenmektedir. Genel olarak 1+1 büyüklüğünde bir ev veya ofis eşyasının nakliye ücreti 4+1 büyüklüğünde bir yaşam alanından daha düşük olmaktadır. Aynı şekilde kat edilecek mesafe veya kullanılması istenen güzergâhtaki otoyol ve köprü geçiş ücretleri gibi bir kısım faktörlerde fiyat belirlenmesinde etkili olabilmektedir. Genel olarak mesafe uzadıkça fiyatta o derece artış göstermektedir. Eşyanın bulunduğu kat ve yeni konumlandırılacağı yerdeki çıkarılacak kat sayısı da fiyatın belirlenmesinde etkili bir faktör olabilmektedir.

Sakarya depolama hizmetleri alındığında eşya hacmi için gerekli olan depolama alanı ve depolama süresi göz önüne alınarak bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşyanın hacmi arttıkça ve daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyuldukça ücrette o denli artış göstermektedir. İster depolama hizmetlerimiz olsun isterse evden eve nakliyat hizmetimiz olsun her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyat teklifleri müşterilerimize yapılmaktadır. Profesyonel bir depolama ve nakliye hizmetini avantajlı fiyatlarla almak ve maddi olarak karlı çıkmak istiyorsanız firmamızın irtibat numaralarından bizlere ulaşarak uygun ücretlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.