SAKARYA OFİS TAŞIMACILIĞI

  • Anasayfa
  • Sakarya Ofis Taşımacılığı

Sakarya Ofis Nakliyatı

Sakarya ofis nakliyatı için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet ile ofisinizi istediğiniz şekilde istediğiniz yere taşıyoruz. Üstelik bunu yaparken tüm eşyalarınızın bize emanetiniz olduğunun farkında olarak özenle çalışıyoruz. Eşyanız ne kadar çok olursa olsun taşımacılığı tarafımızca gerçekleştirilir. En uzak mesafeye bile kaliteli taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Ofisiniz için en uygun nakliye işlemlerinizi firmamız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ofis nakliyat işlemleri için bizi tercih etmenizi gerektirecek birçok sebep var. Bu sebepler ofisiniz ve sizin için en uygun taşımacılığı da beraberinde getiriyor.

Uygun Fiyat

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Taşımacılıkla verdiğimiz hizmeti en uygun fiyat ile sizlere ulaştırıyoruz. Ekonomi dostu nakliye işlemlerimiz ile her türlü taşınma ihtiyacınızda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Ofis taşınma işlemlerini çok hızlı bir şekilde oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Özenli Taşıma

Sakarya ofis nakliyat ile eşyalarınız zarar görmez. Çünkü bizler müşterilerimizin eşyalarının bize emanet edildiğinin bilincinde olarak en güvenli malzemeler ile eşyalarınızı sarıyor ve eşyalarınıza uygun araçlarımızla yola çıkıyoruz. Yolculuk boyunca eşyalarınızın yanında olarak güvenli taşımacılığın devamını sağlıyoruz. Eşyanız ne kadar çok olursa olsun firmamız tarafından hasar görmeden taşınacak ve yerleştirilecektir.

Profesyonel Hizmet

Profesyonel ekibimiz ile eşyalarınız özenle paketlenir, taşınır ve yerleştirilir. Bununla birlikte ekibimiz eşyaları en doğru şekilde taşıyacaktır. Ücretlendirme ise çeşitli kriterler baz alınarak yapılır. Profesyonel hizmet, dinamik ekibimiz sayesinde en hızlı koşullarda sizlerle buluşuyor.

Hızlı Hizmet

Ekibimiz talebinizi aldığı andan itibaren sizler için hızlı ve özenli bir çalışma içerisine girer. Uygun taşıma planını yapar ve eşyalarınızı en hızlı şekilde paketleyerek nakliye işleminizi tamamlar. Hızımız ve kalitemiz paralel doğrultuda gelişme göstermektedir.

Ofis Nakliyat İşlemlerinde Fiyatları Etkileyen Unsurlar

Sakarya ofis nakliyat fiyatlarımızı etkileyen belirli bazı unsurlar vardır. Piyasada uygun fiyatlı taşıma hizmeti vermekte ve eşyaların bazı durumuna göre fiyatları azaltmakta veya arttırabilmekteyiz. Fiyatları etkileyen unsurlar şu şekildedir;

Mesafe

Ofisinizi nereden nereye taşımak istediğiniz çok önemlidir. Çünkü nakliye işlemi buna uygun bir araçla yapılacak ve aracın da kendisine göre yakıt gideri olacaktır. Ayrıca işçiler de bu mesafe boyunca eşyalarınızla yolculuk edeceklerdir. Tüm bunlar göz önüne alındığında mesafe fiyatları etkileyen bir faktördür. Fiyat talebi isterken mutlaka mesafeyi bildirmeniz gerekmektedir. Mesafe şehir içi ya da şehirler arası olabilmektedir.

Çalışanlar

Eşyalarınız ne kadar çok ise o kadar hızlı taşıma performansı göstermek için daha fazla çalışan ihtiyacı doğacaktır. Daha fazla çalışan olması hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir nakliye işlemi gerçekleşmesini sağlar. Ne kadar çalışanın geleceği de fiyatları etkileyen unsurlardandır. Çalışanlar ofisin bulunduğu kata, asansör kullanımına, eşya fazlalığına göre nedenlerle artabilmektedir. Daha fazla iş gücünün gerekmesi fiyatı da arttıran unsurlardandır.

Paketleme

Sakarya ofis nakliyat fiyatlarımızı etkileyen bir diğer faktör ise paketlemedir. Paketleme eşyalarınızın daha güvenli ve hasar görmeden taşınması için gerekli bir işlemdir. Paketleme malzemeleri ne kadar eşyanız varsa ona uygun olarak getirilir ve çalışanlarımız tarafından paketlenir. Fiyat bilgisi isterken eşyalarınız hakkında bilgi vermeniz ve buna uygun olarak paketleme malzemesi ihtiyacınız olduğunu dile getirmeniz çok önemlidir.

Eşyaların Hacmi / Eşyaların Sayısı

Eşya sayısı bir nakliye işleminde hemen hemen fiyatı doğrudan etkileyen ve en çok önem arz eden konudur. Eşya sayısına göre paketleme malzemesi ve eşya sayısına göre çalışan sayısı belirlenir. Eşyanın sayısına uygun bir araçla yola çıkılır ve yerleştirme işlemi için de eşya sayısı bildirimi oldukça önemlidir.

Oda / Bölme Sayısı

Ofisinizde birçok oda ya da bölme bulunuyorsa bu fiyatta etkisi olan bir başka unsurdur. Çünkü yerleştirme işlemleri de buna uygun olarak yapılacaktır. İşçi emeği ve müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak daha uygun bir fiyat almak için oda ya da bölme sayısını bildirmeniz gerekmektedir.

Nakliye Aracı

Farklı boyutlara sahip nakliye araçları sizin ihtiyacınız ve eşyalarınızın gerekliliklerine göre seçilir. Sakarya ofis nakliyat ile eşyalarınızın miktarı ve kapladıkları alan ve işçi sayılarına göre nakliye aracı seçilir. Bu nakliye aracının ihtiyacı olan yakıt tutarı da nakliye ücretine eklenir.

Zor Taşınan / Vinç Gerektiren Eşyalar

Ofisinizde kullanacağınız eşyalar büyük ve ağır ise, merdiven ya da asansörle taşınması mümkün değilse bunu firmamıza önceden bildirmeniz gerekmektedir. Bu faktör fiyatı etkilemektedir. Çünkü vinç gerektiren eşyalar için ekstra araç kiralaması gerekebilmektedir.

Asansör

Asansör kullanımı eşyanın taşınması için çok önemlidir. Eğer taşındığınız ofis yüksek bir yerdeyse ve asansör bulunmuyorsa bu daha fazla işçi çalıştırmayı, daha yavaş taşınmayı da beraberinde getirir. Daha fazla işçi emeğinin olduğu bir taşınma süreci olduğundan dolayı bu da fiyatı etkilemektedir. Sakarya ofis nakliyatı talebiniz için istek oluştururken mutlaka taşınacağınız yeni ofisin olduğu binada asansör olup olmadığını belirtmelisiniz.

Ofisin Bulunduğu Kat

Taşınma işleminin kaçıncı kattan kaçıncı kata gerçekleştiği çok önemlidir. Binada asansör bulunsa bile yüksek katlarda bulunan ofisler için buna uygun bir fiyatlandırma yapılacaktır. Eşyanın çıktığı kat da çok önemlidir. Çünkü taşınma işleminin hız kazanması için daha fazla işçiye ihtiyaç duyulacaktır.